Komunikačné teambuildingy v angličtine

Nachádzate sa tu

Ako stmeliť rôznorodých ľudí? Skúste tímové aktivity 

Tím, ktorý spolupracuje, je efektívnejší, produktívnejší a úspešnejší. To sú biznisové ciele. Tím je však aj štastnejší, uvoľnenejší a s takýmito ľuďmi je aj väčšia zábava pracovať. Ak chcete pomôcť tomu, aby sa ľudia spoznali, urobili niečo zábavné cítili súčasťou tímu, teambuildingy sú jednou z možností. Veď aj dospelí sa chcú zabávať a niečo naučiť!

Špecializujeme sa na zábavné teambuildingové aktivity na pracovisku (ale aj mimo neho), aby sa ľudia pochopili problém, hľadali spolu riešenie, komunikovali so svojím tímom a spolu sa aj zasmiali. Na konci poskytujeme systém odporúčaní k celému tímu i jednotlivým ľuďom. Všetko robíme v angličtine, kde si prizývame skúsených native speakrov.


TEAMBUILDING S KOCKAMI LEGO: Power of Communication 

V licencovanom LEGO TeamBuildingu sú účastníci do aktivít zapojení fyzicky (stavajú a musia sa hýbať) ale aj emočne (majú zábavu a ide o súťaženie). Súčasťou sú tieto aktivity: 
Design Communication, LEGO Tower, Reproduction, LEGO Challenge, Mind Block. Trvanie: 3 hodiny. Počet účastníkov: 4-8. 

Témy na teambuildingu:

 • Learn common language 
 • Put the message accross
 • Achieve the result
 • Connect to strangers

 

HOW TO TRIGGER TEAM COLLABORATION 

Tento teambuilding v angličtine je vhodný pre spoločnosti, ktoré pracujú v medzinárodnom prostredí a potrebujú zefektívniť prácu a funkcie svojich tímov, odstrániť konflikty medzi zamestnancami a kolegami, napríklad aj pri príchode nového manažéra alebo kolegu v tíme. Môžu byť realizované aj ako odmena dobre fungujúceho tímu. Výsledkom by malo byť to, že každý jednotlivec si uvedomí, že spolupracovať v rámci tímu je kriticky dôležité.

Príklady aktivít: 

 • Building a bridge / a tower
 • Puzzle
 • Stavanie so zaviazanými očami
 • Skúška dôvery

 

SOLVING PROBLEMS IN 5 STEPS 

Na teambuildingu sa využíva tzv. Problem Solving Model s nasledujúcimi 5 krokmi: identifikácia problému; generovanie myšlienok a plánovanie riešení; výber najlepšieho riešenia a vyriešenie problému; kontrola, či bol problém vyriešený a diskusia; a adaptácia so zmenami,  či s novým riešením. Príklady aktivít:

 • Minefield
 • Radio Play
 • Spider web

 

 

 

Benefity služby

Služba s veľkou pridanou hodnotou
Komunikácia v angličtine
Pripravené na mieru pre zákazníka
Individuálne spracované reporty

Povedali o nás

Účasťou na tomto tréningu som si výrazne zlepšil komunikačne zručnosti a rozšíril slovnú zásobu v odbornej angličtine, keďže som v každodennom písomnom a často aj v ústnom kontakte so zahraničnými kolegami, a rozšíril som si obzory pri samostatnej orientácii v poisťovníckej problematike. Pútava forma založená na zaujímavom príbehu jednej poistnej udalosti pobaví aj poučí a bola zdrojom pre podnetnú diskusiu, ktorá sa dotýka mojej prace aj prace kolegov a je impulzom pri riešení každodenných problémov, ako aj náročnejších projektov.
Insurance English som v práci využívala aj pred kurzom, prínos pre mňa spočíval hlavne v oboznámení sa s výrazmi, ktoré používajú iné oddelenia v rámci našej poisťovne. Školiteľka, aj keď neprišla z prostredia poisťovne, ukázala veľký prehľad a aj vďaka jej otvorenému a prijemnému vystupovaniu považujem tento kurz za dobre využitý deň.
Spoločnosť Your Choice je naším dlhodobým partnerom nielen pri štandardných jazykových kurzoch (odborná alebo všeobecná angličtina), ale úspešne spolupracujeme aj pri špecializovaných, na mieru šitých kurzoch – ako je Insurance English, Prezentačné zručnosti ako aj Vyjednávanie v anglickom jazyku. Spätná väzba z týchto školení je vždy veľmi pozitívna a účastníci nadmieru spokojní. Zároveň sa na nich môžeme spoľahnúť aj pri tlmočení a prekladoch v odbornej terminológií, či už je to oblasť poisťovníctva, controllingu a auditu, právna problematika a iné.
So spoločnosťou Your Choice spolupracujeme už šiesty rok v oblasti jazykového vzdelávania a odborných prekladov. Oceňujeme veľmi profesionálny, a zároveň priateľský prístup lektorov, ktorí sa snažia vždy splniť naše očakávania a rýchle a kvalitné preklady častokrát realizované naozaj aj zo dňa na deň. Napriek tomu, že by som nás hodnotila ako náročného klienta, vždy sme sa stretli aj v neštandardných situáciách s veľmi ústretovým prístupom vedenia spoločnosti. V spolupráci s Your Choice budeme určite pokračovať aj v budúcnosti.
Aj keď ovládam angličtinu na dobrej úrovni, počas prace v poisťovni som neraz prišla do kontaktu s odbornými výrazmi z poisťovníctva, o ktorých som len tápala, ako ich preložím. Keď nemáte poruke špecializovaný slovník, väčšinu ste stratení a váš preklad neraz pobaví okolie. Kurz insurance english nás vybavil slušnými základmi poisťovníckej terminológie a mala som možnosť prekonzultovať aj konkrétne výrazy či slovne spojenia, pri ktorých som si dovtedy nebola istá.

Využili služby

Mám záujem o túto službu

Ak máte záujem o komunikačné workshopy v angličtine, nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám ohľadom možnosti prihlásenia sa.