WOW English Weeks. Týždne plné zážitkovej angličtiny na školách

WOW English Weeks. Týždne plné zážitkovej angličtiny na školách

Žiaci základných škôl teraz zažívajú s angličtinou kopec zábavy. Počas celého týždňa sú u nich na škole anglickí lektori, ktorí sa im starajú o zážitky a takto v nich vzbudzujú záujem o cudzie jazyky.

Your Choice ako jediná škola v trnavskom kraji realizuje anglické týždne pod názvom WOW English Weeks pre základné školy so svojimi anglickými lektormi (na fotke)

Anglickí lektori sú vysokoškolsky vzdelaní učitelia so zahraničnými skúsenosťami a výbornou znalosťou anglického jazyka. Sú špeciálne vyškolení na zážitkovú výučbu a prácu s deťmi. Na základe našich viac ako 3-ročných skúseností s výučbou angličtiny metodikou Wattsenglish vieme naplno využiť čas, ktorý deti s lektormi trávia počas anglického týždňa.

Keďže ide o skutočnú zážitkovú výučbu, prinášame deťom možnosť si zažiť aké je jednoduché rozprávať sa s človekom zo zahraničia po anglicky. Stáva sa, že deti prídu za lektormi aj počas veľkej prestávky a rozprávajú sa s nimi. Na konci týždňa prinášajú lektorom darčeky, nechú ich pustiť a pýtajú sa, kedy zase ich veľkí kamaráti prídu :)

WOW English Week je organizovaný v úzkej spolupráci s danou školou. Nie je to jeden univerzálny vzdelávací program, je špecifický pre každú školu.

Náplň hodín sa tvorí tak, aby pokrývala konkrétne potreby školy a podporovala praktické zručnosti u detí. Na začiatku komunikeme s vedením školy a angličtinármi, aké sú ciele a čo všetko potrebuje škola pokryť. Hodiny sú ladené komunikačne a zároveň tak, aby si deti z hodín odniesli iba pozitívny zážitok.

Výsledkom sú stovky spokojných detí z týchto škôl:

ZŠ Zavar, ZŠ Voderady, ZŠ A.Felcána Hlohovec, ZŠ Dechtice, ZŠ Šúrovce, ZŠ Trstín, ZŠ Hrnčiarovce nad Parnou

späť na zoznam