O nás

Nachádzate sa tu

Profesionálna i kreatívna jazyková škola

Jazyková škola Your Choice je mladá, moderná a kreatívna jazykovka. Mladá je našimi lektormi, ktorých vekový priemer je okolo 28 rokov. Moderná preto, lebo vyučujeme najnovšími spôsobmi výučby, napr. Direct Method. A kreatívna? Všetci sa na hodinách radi smejeme a stále niečo vymýšľame tak, aby to našich klientov stále s nami bavilo. Napríklad robíme pre deti tábory, herné popoludnia a vzdelávanie s kockami LEGO a mini eventy k rôznym udalostiam.

Aj keď sme vznikli v roku 2005, stále sa tešíme každému klientovi, ktorý ku nám zavíta (už ich bolo niečo cez 5000). A keďže aj veľa prekladáme, tak si k nám nájdu cestu klienti, ktorí spolupracujú so zahraničím, cestujú alebo zamestnávajú cudzincov. Prinesú alebo pošlú dokumenty, ktoré s radosťou preložíme, mesačne vyše 500 strán. 

Pred štyrmi rokmi sme spustili výučbu angličtiny pre deti s anglickými lektormi. A je to super! Rodičia nám dali dôveru, a tak môžeme učiť ich detičky vo viac ako 20 školách a škôlkach po celom Trnavskom okrese. V roku 2016 sa učilo s mladými a zábavnými anglickými lektormi viac ako 1500 detí.

No a najnovšie sme spustili v rámci projektu Fabrička kreatívne vzdelávanie s kockami LEGO. Len na otvorenie Fabričky (január 2017) prišlo 330 rodičov a detí. V rámci LEGO vzdelávania sa deti dozvedia o tom, ako veci okolo nás fungujú, vytvoria tímy a naučia sa spolupracovať a komunikovať. A ešte sa zahrajú s kockami LEGO, lebo to ich baví najviac.

Prídete sa k nám pozrieť aj vy? Tešíme sa :)

Mladá a kreatívna jazykovka
Zážitkové vzdelávanie na hodinách
Lektori z celého sveta a Slovenska
Komplexné vzdelávacie služby

Naši ľudia


Silvia Holéczyová
CEO a Partner

Igor Holéczy
Partner

Jana Tomková
Riaditeľka pre preklady

Marína Bartošová
Projektová manažérka

Využili naše služby

Spoločnosť Your Choice je naším dlhodobým partnerom nielen pri štandardných jazykových kurzoch (odborná alebo všeobecná angličtina), ale úspešne spolupracujeme aj pri špecializovaných, na mieru šitých kurzoch – ako je Insurance English, Prezentačné zručnosti ako aj Vyjednávanie v anglickom jazyku. Spätná väzba z týchto školení je vždy veľmi pozitívna a účastníci nadmieru spokojní. Zároveň sa na nich môžeme spoľahnúť aj pri tlmočení a prekladoch v odbornej terminológií, či už je to oblasť poisťovníctva, controllingu a auditu, právna problematika a iné.
Dovoľte mi, prosím, aby som v mene spoločnosti Slovenská pošta, a. s., vyjadril Vašej spoločnosti úprimnú poďakovanie za nanajvýš kvalitnú a promptnú dodávku Vašich služieb a za ústretový a profesionálny prístup k našim požiadavkám. Naše požiadavky sú naozaj rôznorodé: sú medzi nimi preklady medzinárodných dohôd a zmlúv, výročných správ, účtovných závierok, korešpondencie, anotácií, orientačných označení, ba dokonca aj detských listov pre medzinárodné súťaže.
So spoločnosťou Your Choice spolupracujeme už šiesty rok v oblasti jazykového vzdelávania a odborných prekladov. Oceňujeme veľmi profesionálny, a zároveň priateľský prístup lektorov, ktorí sa snažia vždy splniť naše očakávania a rýchle a kvalitné preklady častokrát realizované naozaj aj zo dňa na deň. Napriek tomu, že by som nás hodnotila ako náročného klienta, vždy sme sa stretli aj v neštandardných situáciách s veľmi ústretovým prístupom vedenia spoločnosti. V spolupráci s Your Choice budeme určite pokračovať aj v budúcnosti.
V Your Choice som našiel, čo som potreboval - konverzácie s native speaking lektorom. Stretol som sa s veľmi ústretovým prístupom, výučbu vedia prispôsobiť podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Navyše, výučba prebieha v príjemnom prostredí.

Naši partneri

Máte otázku? Napíšte nám.

Ak máte nejakú otázku, prípadne si chcete niečo overiť, napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa vám do 24 hod. s najlepším možným riešením.