Sedem zážitkových WOW táborov. Prádninové dobrodružstvá, rozprávkové postavy, LEGO, vynálezy, či stroj času

Každý týždeň iná téma, iné príbehy, iné dobrodružstvá. A kopec prekvapení počas celého tábora. Anglické WOW Camps, či LEGO tábory, aktivity vo vnútri i vonku.

Pri anglických WOW Campoch deti zažijú zaujímavé príbehy, veselé situácie a zážitky s anglickými lektormi, hry a súťaže. Deti na frázy a slovíčka "neučia nasilu" ale cudzí jazyk spoznávajú prostredníctvom im blízkych situácií a komunikácie s anglickým lektorom.  

Na LEGO táboroch budú deti spoznávať svet okolo seba, veľa skladať, súťažiť a popri tom budú mať aj 2 hodiny angličtiny denne.

Samozrejme sa okrem aktivít vo vnútri deti môžu vonku vyblázniť na uzatvorenom dvore s trampolínou, altánkom a aktivitami. Na horúce dni je na osvieženie napustený aj veľký, no plytký bazén, vonkajšia sprcha a v niektorý deň si naplánujeme večerné prekvapenie.

Špeciálna letná zľava do 20.júna

Pokiaľ ste svoje dieťa nahlásili na niektorý náš tábor, alebo ho chcete prihlásiť, môžete si vybrať pre vaše dieťa ešte jeden z našich táborov a cena oboch táborov bude spolu 210 eur. Jeden tábor vás tak vyjde 105 eur.

Máte záujem o WOW tábory? Vypíšte tento formulár >>

a prihlásite sa do letného detského tábora.

Sedem zaujímavých témy táborov. Vyberie si každý

 • Letné WOW tábory. YourChoice.sk
  10-14.7. Anglický WOW Camp: On Holidays with Steve and Maggie
  Ako sa dohovoriť po anglicky na rodinnej dovolenke v zahraničí, ako si vypýtať zmrzlinu a zabávať sa s animátormi? Popri zábave spoznáte nové krajiny a poriadne si zašportujete. Už ste niekedy hrali futbal do golfovej jamky? A to všetko s anglickými lektormi.
 • 17-21.7. Anglický WOW Camp: Fairy Tales 
  V tomto tábore sa stretnete so svojimi obľúbenými rozprávkovými postavami a hrdinami. Vyrobíme si masky, zahráme si divadielko, ale natočíme si aj vlastné video a vytvoríme nové rozprávkové postavy a príbehy. Najlepšieho rozprávkára a výmyselníka odmeníme :)
 • 24-28.7. Tábor LEGO City: Ako funguje naše mesto?
  Už ste niekedy rozmýšľali, aké rôzne povolania existujú v takom LEGO meste? Ukážeme si, vysvetlíme, čo robia a nakoniec poskladáme hasičov, policajtov a vedcov - geológov, potápačov, kozmonautov, či mnohých ďalších. 
 • 31.7.-4.8. Tábor LEGO Friends: Dobrodružstvá s priateľmi
  Celý týždeň strávime s priateľmi zo série LEGO Friends. Dobrodružná plavba, koncert rockovej hviezdy, život v meste - cukráreň, atrakcia v parku, supermarket, tábor v prírode a iné.
 • 7-11.8. Tábor LEGO Super Heroes: Pridaj sa do Ligy spravodlivých
  Superman, Batman, Joker, Batgirl, Harley Quin a mnohí ďalší vás budú sprevádzať počas celého týždňa. Aké dobrodružstvá zažili naši super hrdinovia? Príďte a prežijete ich aj vy.
 • 14-18.8. Anglický WOW Camp: Science & Technology
  Svet vynálezov, fyziky a chémie. Ako funguje staroveký katapult, lodička na vzduchoprúdový pohon, elektrické auto? Urobíme si pokusy - výbuch sopky, železo z obilia, cukrové kryštály a mnohé ďalšie. A nakoniec tajomná téma Špiónske vynálezy.
 • 14-18.8. Anglický WOW Camp: Time Travel
  Už ste niekedy nasadli do stroja času? Navštívime staroveký Egypt a Grécko, zažijeme príbehy stredovekých rytierov a budeme sa plaviť po mori za novými kontinentmi. Spoznáme 19.a 20.storočie plné vynálezov a nakukneme aj do 25.storočia. Pripravte sa na cestu na Mars v rakete!

Máte záujem o WOW tábory? Vypíšte tento formulár >>

a prihlásite sa do letného detského tábora.

Čo je v cene WOW tábora?

 • Letné WOW tábory. YourChoice.sk
  program pod vedením zaškolených inštruktorov
 • angličtina s rodeným hovorcom
 • vstupné na atrakcie (napr. kino, výlet a pod.), úrazové poistenie
 • desiata, obed a olovrant na každý deň
 • pitný režim, čerstvé ovocie
 • pracovný zošit k danej téme
 • diplom s dosiahnutými úspechmi

Dôlezité informácie

Cena tábora: 125 Eur na 1 dieťa
Zarezervujte si miesto pre vaše dieťa do 30.4.2017 a získajte zľavu 10 Eur. Prihlásiť sa dá aj na vybrané dni, prípadne jeden deň, tu sa však zľava nedá uplatniť.

Máte záujem o WOW tábory? Vypíšte tento formulár >>

a prihlásite sa do letného detského tábora.


...


Detičky učíme angličtinu už od septembra 2012. Ak máte záujem, zatelefonujte nám na 0911 667 274, pošlite nám email hello@yourchoice.sk alebo vyplňte horeuvedený formulár. Tešíme sa na vás :)