Kurzy nemčiny: učte sa rýchlejšie, pamätajte si viac

Nachádzate sa tu

Na našich kurzoch komunikujete v angličtine už od prvej hodiny. Lektori sú skvele vyškolení, preto sú hodiny sú dynamické a zábavné. Pri využití moderných pamäťových techník sa učíte jazyk rýchlejšie a pamätáte si viac. A navyše si užijete kopec zábavy!

 

Vyberte si z týchto typov kurzov

Individuálny kurz Miniskupinkové kurzy angličtiny Skupinový kurz angličtiny
(1 alebo 2 študujúci) (3-4 študujúci) (max. 8 študujúcich)

Vyberte si

Vyberte si

Vyberte si

 

Prihláste sa na ukážkovú hodinu

Ak ste sa ešte nerozhodli a chcete si nezáväzne vyskúšať našu výučbu, prihláste sa tu na ukážkovú hodinu.

 

Čo hovoria klienti o našich kurzoch

"Najviac sa nám páči, keď  sa rozprávame. Rozprávanie a rôzne kreatívne hry na úvod hodiny, je to potom také voľnejšie. Napríklad keď  sme mali nejaké kartičky a hádali slová to bolo fajn. Ďalej otázky a odpovede skrátka konverzácie." (Monika zo Suchej n/Parnou, 26)

"Najviac sa nám páči keď  sa rozprávame, napríklad keď  sme mali nejaké kartičky a hádali slová to bolo fajn. A rôzne kreatívne hry na úvod hodiny. Ďalej otázky a odpovede, skrátka konverzácie.” (Petra z Nitry, 21)

“Najradšej mám Direct metódu , teda skôr to rozprávanie než gramatika, páči sa mi aj konverzácia alebo cvičenia na počúvanie, na hodinách to nie je fádne ale obmieňame to. Robili sme aj prezentácie, bolo to super.“ (Martin z Trnavy, 31)

...

Jazykové služby poskytujeme už viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia sa s nami učilo, testovalo, či dostalo preklad viac ako 1 400 klientov. Ďakujeme, že využili naše služby.

Pridajte sa k nim.