Jazykové kurzy v Your Choice

Ak hľadáte miesto, kde vás bude jazykový kurz baviť, tieto kurzy sú pre vás ideálne. Budete sa jazyk učiť rýchlejšie a pamätať viac. Budete študovať modernou metódou zameranou na rozprávanie a porozumenie v cudzom jazyku, ktoré tvoria až 90% náplne hodiny.

Navyše sa v nich stretnete s ľuďmi s podobnými záujmami. Jazyk môžete študovať v malej skupine (max. 8 študujúci), miniskupinke (prípadne 3 alebo 4 študujúci), prípadne v individuálne nastavenom kurze (1 alebo 2 študujúci).

Vždy vám pomôže ochotný personál. Na hodinách máte zabezpečené občerstvenie a bez príplatkov môžete využívať napríklad knižnicu, počúvať audiobooky alebo si plánovať hodiny podľa svojich predstáv.

Vyberte si z týchto kurzov

Kurzy angličtiny Kurzy nemčiny Kurzy španielčiny Kurzy ruštiny

Vyberte si

Vyberte si

Vyberte si

Vyberte si


Skúste nezáväznú ukážkovú hodinu

Ak ste sa ešte nerozhodli a chcete si nezáväzne vyskúšať našu výučbu, prihláste sa tu na ukážkovú hodinu.

Čo hovoria naši klienti

"Super, že ideme mimo knihy, nie je len memorovanie, páčia sa nám rôzne hry, pripravené cvičenia, nejaké reklamy, pesničky, relácie z internetu alebo odposluch." (Simona, 13)
"Páči sa mi , že preberáme témy z reálneho života, keď píše na tabulu a môžem si to hneď  aj vizualizovať a ľaahšie si to zapamätám." (Róbert, 38)
"Najviac sa nám páči, keď  sa rozprávame. Rozprávanie a rôzne kreatívne hry na úvod hodiny, je to potom také voľnejšie. Napríklad keď  sme mali nejaké kartičky a hádali slová to bolo fajn. Ďalej otázky a odpovede skrátka konverzácie." (Monika, 26)

...

Jazykové služby poskytujeme už viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia sa s nami učilo, testovalo, či dostalo preklad viac ako 1 400 klientov. Ďakujeme, že využili naše služby.

Pridajte sa k nim.