Jazykové kurzy

Nachádzate sa tu

Komunikácia, kreativita a rýchly posun

Ak chcete pri vzdelávaní čo najviac rozprávať, zažiť kreatívnu atmosféru a dosiahnuť merateľné výsledky, Your Choice je tou správnou voľbou. 

Študujete modernou metódou zameranou na rozprávanie a porozumenie v cudzom jazyku, ktoré tvoria až 90% náplne hodiny. Lektori používajú vizuálne pomôcky, praktické príklady, učia gramatiku bez poučiek a rozvíjajú kreatívnu slovnú zásobu. Každý kurz má jasne sledovateľné ciele, ktoré si študujúci spolu s lektorom určia na začiatku kurzu a na konci kurzu ich splnia.

Navyše sa v nich stretávate s ľuďmi s podobnými záujmami v malej skupine (max. 8 študujúci), miniskupinke (3-4), prípadne v individuálne nastavenom kurze.

Vždy vám pomôže ochotný personál, k dispozícii je čerstvá voda s citrónom, môžete využívať knižnicu, počúvať audiobooky, podebatovať s anglickými lektormi z celého sveta.

Budeme radi, ak si vyberiete z nasledujúcich kurzov. ↓

Využili naše služby

Najviac sa nám páči, keď  sa rozprávame. Rozprávanie a rôzne kreatívne hry na úvod hodiny, je to potom také voľnejšie. Napríklad keď  sme mali nejaké kartičky a hádali slová, to bolo fajn. Ďalej otázky a odpovede, skrátka konverzácie.
Páči sa mi , že preberáme témy z reálneho života, keď píše na tabuľu a môžem si to hneď  aj vizualizovať a ľahšie si to zapamätám.
V Your Choice som našiel, čo som potreboval - konverzácie s native speaking lektorom. Stretol som sa s veľmi ústretovým prístupom, výučbu vedia prispôsobiť podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Navyše, výučba prebieha v príjemnom prostredí.
Lektori boli veľmi flexibilní v témach, obsah sa mi páčil a celý kurz mi pomohol viac komunikovať v angličtine, čo bol primárny dôvod, prečo som sa na kurz prihlásila. Priestory sú pekné, vzdušné, klimatizované, lektori flexibilní, energickí, snažili sa komunikovať s každým;), takže...ĎAKUJEM!   
Super, že ideme mimo knihy, nie je len memorovanie, páčia sa nám rôzne hry, pripravené cvičenia, nejaké reklamy, pesničky, relácie z internetu alebo odposluch.

Máte otázku? Napíšte nám

Ak máte nejakú otázku, prípadne si chcete niečo overiť, napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa vám do 24 hod. s najlepším možným riešením.

Naši partneri