Deťom rozdávame čo najviac angličtiny :)

Jazykové kurzy pre deti zadarmo. A počas celého septembra.

Pre deti, ktoré sa chcú učiť jazyk zážitkovou a zábavnou formou, sme sa v septembri rozhodli urobiť niečo výnimočné. Stačí, ak mamina alebo tatino príde na Agátovú 8 v Trnave a dohodne kurz. Prípadne zavolá, napíše, fejsbúkuje alebo sa ohlási inak a môžete začať svoje hodiny s anglickým lektorom v našich veselých učebniach :)

A neváhajte - čím skôr prídete, tým viac hodín budete mať zadarmo !

 Kurzy v Your Choice zadarmo - 09-2016
    

Čo deti čaká na hodinách?

Wattsenglish je britská metodika výučby angličtiny vyvinutá s psychológmi, lingvistami a pedagógmi. Výučba zoznamuje dieťa s človekom z iného prostredia. Ide o pozitívny zážitok prostredníctvom zábavy, hier, aktivít a celej osobnosti anglického lektora.

  • Predstavuje ucelenú metodiku vzdelávania angličtiny pre deti v predškolskom a školskom veku. etodika je vypracovaná na niekoľko rokov, nejde o jednorazový kurz.
  • Dieťa sa angličtinu neučí, ale osvojuje si ju prirodzenou cestou, podobne ako materinskú reč. Deti kurzy milujú a angličtina sa pre ne stáva prostriedkom, ako sa spoločne hrať.
  • Pomáha rozvíjať v mozgu dieťaťa ďalšie rečové centrum, ktoré bude využívať celý život.

Ako vyzerá metóda WattsEnglish? Pozrite si ukážku

WattsEnglish je britská metodika výučby angličtiny, ktorou sa za 8 rokov učilo viac ako 10 000 detí v Čechách a na Slovensku. Tento dlhodobý, päťročný koncept sprostredkúva dieťaťu pozitívny zážitok z angličtiny.

Dieťa sa neučí klasickou, pre neho nezáživnou formou, napr. memorovaním. S lektorom a ostatnými deťmi angličtinu zažije, zúčastní sa zaujímavých hier, dynamických aktivít, učí sa viacerými zmyslami a celej osobnosti anglického lektora.

Angličtina sa dá naučiť zážitkovo. Pozrite sa ako...

Rozvrh hodín pre záujemcov

Pozrite si rozvrh jednotlivých hodín podľa veku dieťaťa a vyberte si kurz, ktorý chcete navštevovať.

   Angličtina pre deti zadarmo - Your Choice 092016
    

Ako postupovať, ak chcete kurzy zadarmo

  • Najprv vyberte kurz podľa veku dieťaťa. Napíšte nám do formulára vpravo alebo na hello@yourchoice.sk
  • Zorganizujeme pre vás ukážkovú hodinu v Your Choice.
  • Ak sa vám bude páčiť, prihlásite sa a zaplatíte, môžete u nás začať :)
  • Hodiny z kurzu, ktorý ste si zaplatili, sa vám budú počítať až od októbra* 

* pri individuálnych hodinách môžete mať v septembri zadarmo max 1x 45 min do týždňa. Kupóny v hodnote 3, 5, 10 EUR, ktoré máte k dispozícii na využitie našich služieb, sa na službu nemôžu kumulovať. Môžete využiť kupón s najvyššou hodnotou.

Tešíme sa na Vašu návštevu :)

...

V prípade otázok nám môžete poslať email na hello@yourchoice.sk alebo nám zatelefonujte na 0911 667 274.

...

Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v registračnom formulári za účelom informovania o  službách poskytovaných spoločnosťou Your Choice - jazykové služby, s.r.o. Jazdecká 65, 917 01 Trnava.